İşbirliklerimiz

Girişimciliği Keşif Günü #Konya

Kapsül Teknoloji Platformu

2 Şubat 2023

81 ilde 81 keşif günü” sloganı ile başlattığımız “Girişimciliği Keşif Günü” etkinlik serimiz kapsamında, Konya’daki liselilerin girişimciliği keşfetmesi amacıyla, Kapsül Teknoloji Platformu ile işbirliği yaparak Girişimciliği Keşif Günü #Konya etkinliğini düzenledik.

Girişimciliği Keşif Günü #İzmir

Karşıyaka Kolektif Girişimcilik Merkezi

30 Ocak 2023

“81 ilde 81 keşif günü” sloganı ile başlattığımız “Girişimciliği Keşif Günü” etkinlik serimiz kapsamında, İzmir’deki liselilerin girişimciliği keşfetmesi amacıyla, Karşıyaka Kolektif Girişimcilik Merkezi ile işbirliği yaparak Girişimciliği Keşif Günü #İzmir etkinliğini düzenledik.

Keşif Gezisi #İş Bankası Girişimcilik Şubesi

Türkiye İş Bankası

20 Aralık 2022

Girişimcilik ile ilgilenen liseliler ile birlikte girişimcilik ekosistemindeki merkezleri ve girişim ofislerini gezdiğimiz Keşif Gezileri kapsamında İş Bankası’nın girişimciler için kurduğu standart banka şubelerinden farklı olan Girişimcilik Şubesini ziyaret ettik.

Girişimciliği Keşif Günü #Kütahya

Kütahya Gençlik Merkezi

19 Kasım 2022

81 ilde 81 keşif günü” sloganı ile başlattığımız “Girişimciliği Keşif Günü” etkinlik serimiz kapsamında, Kütahya’daki liselilerin girişimciliği keşfetmesi amacıyla, Kütahya Gençlik Merkezi ile işbirliği yaparak Girişimciliği Keşif Günü #Kütahya etkinliğini düzenledik.

Limitless Makers 2022

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı

25 Temmuz 2022

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen Limitless Makers Sınır Tanımayan Çözümler Akademik Girişimcilik Programı kapsamında Fikirler Nasıl Keşfedilir Eğitimi ve Atölyesi gerçekleştirdik.

IDEATHON BURSA

Şükrü Şankaya
Anadolu Lisesi

4-5-6 Haziran 2021

Bursa’daki lise girişimcilik ekosistemini geliştirmek için Şükrü Şankaya Anadolu Lisesi işbirliğinde, Bursa’daki liselilerin girişimciliği keşfedebilecekleri 3 günlük bir online girişimcilik kampı düzenledik.

IELEV Girişimcilik Bootcamp

IELEV Özel Lisesi

15-16-17 Ocak 2021

IELEV Özel Lisesi işbirliğinde, liselilerin girişimciliği deneyimleyerek keşfedebilecekleri 3 günlük online girişimcilik kampı düzenledik.