Etkinliklerimizi Keşfet!

Etkinlik Konseptlerimiz

Liselilerin girişimciliği keşfetmesi, girişimcilik ekosistemini tanıyabilmeleri ve kendilerini bu alanda geliştirebilmeleri için dijital ve fiziksel organizasyonlar düzenliyoruz!

Katılımcıların ekipler halinde, eğitimler ve atölyeler eşliğinde iş fikri geliştirerek jüri üyelerine sundukları bir süreçtir.

Katılımcıların ekipler halinde, eğitimler ve atölyeler eşliğinde var olan startupları inceledikleri ve geliştirerek jüri üyelerine sundukları bir süreçtir.

Katılımcıların girişimciliği ve ekosistemi keşfettikleri ve networklerini geliştirdikleri 1 günlük süreçtir. 81 ilde 81 Keşif Günü düzenleyerek ulusal çapta değer yaratmak için yola çıktığımız bir etkinlik serisidir.

Lise girişimcilik kulüpleri ve kulüp açmak isteyen liselilere yönelik ekosistemi tanıyabilecekleri ve kulüpçülük yetkinliklerini geliştirecekleri bir süreç.

Liseli gençleri ekosisteme hazırlamaya yönelik derlenen konu başlıkları özelinde birebir görüşmeler, eğitimler ve görevlendirmeler eşliğinde 6 haftalık bir gelişim programıdır.

Liselilerin öğretici bir tatil ortamı içerisinde farklı aktiviteler ile eğlenirken ekipler haline sıfırdan bir iş fikri geliştirip sundukları .

Liselilerin bir girişim fikrinin nasıl ortaya çıktığını, kendi fikirlerini nasıl oluşturabileceklerini öğrendikleri ve süreç sonunda diğer katılımcılara fikirlerini sundukları atölye.

Liseliler ile buluşarak girişimcilik üzerine sohbet ettiğimiz, etkileşimli bir tartışma ortamı oluşturduğumuz oturumlardır.

Fiziksel Organizasyon
0 +
Dijital Organizasyon
0 +
Etkinlik Konsepti
+ 0
Gerçekleşen İşbirliği
+ 0

Geçmiş Etkinliklerimiz