Gençlik Kampı'24

TEINN Gençlik Kampı ile Girişimciliği Eğlenerek Öğren!

Erken Kayıtların Kapanmasına Son

00
Gün
:
00
Saat
:
00
Dakika
:
00
Saniye

Gençlik Kampı Nedir?

Eğlence, girişimcilik, keyifli anlar ve çok daha fazlası!
TEINN Gençlik Kampı ile 5 gün boyunca hem keyifli vakit geçirecek hem de yeni bir startup fikri oluşturacaksın.

Seni Neler Bekliyor?

Liseli katılımcıların eğlenceli oyunlar ve etkinlikler eşliğinde birbirleri ile tanıştıkları aktivitemizdir.

Kamp süresince kendi girişim fikirlerini geliştirecek olan katılımcıların, Startup Keşif Kanvası ile birlikte fikir keşif sürecini öğrendikleri eğitimimizdir.

Katılımcıların oluşturdukları fikirleri iş modellerine nasıl dökebileceklerini İş Modeli Kanvası eşliğinde öğrendikleri eğitimimizdir.

Kamp süresince kendi girişim fikirlerini oluşturan katılımcıların süreç sonunda fikirlerini daha etkili bir şekilde sunabilmeleri için gerçekleştirdiğimiz eğitimimizdir.

Katılımcıların, kendi girişimcilik yolculuğunda rol model olarak nitelendirebileceği ekosistemdeki başarılı girişimciler ile gerçekleştireceğimiz söyleşilerimizdir.

Katılımcılar ile birlikte eğitimlerin yanı sıra eğlenceli de bir süreç geçirebilmek için gerçekleştireceğimiz Paintball aktivitemiz.

Katılımcılar ile birlikte eğitimlerin yanı sıra eğlenceli de bir süreç geçirebilmek için Şile Plajına gideceğimiz aktivitemiz.

Katılımcılar ile birlikte eğitimlerin yanı sıra eğlenceli de bir süreç geçirebilmek için Şile merkezine düzenleyeceğimiz gezi aktivitemiz.

Katılımcılar ile birlikte eğitimlerin yanı sıra eğlenceli de bir süreç geçirebilmek için Şile Dört Mevsim Tatil Köyü bünyesinde bulunan Havuzda gerçekleştireceğimiz aktivitemiz.

Katılımcılar ile birlikte eğitimlerin yanı sıra eğlenceli de bir süreç geçirebilmek için kamp süresince birçok eğlenceli, sürpriz etkinlikler gerçekleştireceğiz.

Program Akışı

Erken Dönem Kayıt Ücreti

15.950 TL

14.500 TL

Gençlik Kampı'22-23 Hatıraları

2022 ve 2023 yıllarında düzenlediğimiz TEINN Gençlik Kampı'22-23 süresince toplam 40 katılımcı ile 4 gece 5 gün boyunca eğlenceli aktiviteler ile birlikte girişimciliği deneyimleyerek öğrenme fırsatı edindik. Katılımcılar süreç boyunca Paintball, Trekking, Şile Gezisi gibi aktivitelerin yanı sıra eğitimler ve söyleşiler ile birlikte kendi girişim fikirlerini geliştirerek jüri üyelerine sundular!

Şile Dört Mevsim Tatil Köyü

Şile Dört Mevsim Tatil Köyü'nden Fotoğraflar