TEINN IDEA

Online Girişimcilik Kampı

Hey sen, TEINN IDEA #15Tatil ile 31 Ocak 1-2 Şubat’ta girişimciliği keşfetmeye hazır mısın?

Başvuruların Kapanmasına Son

00
Gün
:
00
Saat
:
00
Dakika
:
00
Saniye

TEINN IDEA Nedir?

Liselilerin, girişimciliği deneyimleyerek keşfedebilecekleri 3 gün süren online bir fikir geliştirme maratonudur. Eğitimler,  kanvas çalışmaları ve keşif rehberleri eşliğinde ekip olarak bir girişim fikri üreterek jüri üyelerine sundukları liselilere özel bir süreçtir.

Seni Neler Bekliyor?

Liselilerin birbirleri ile efektif bir şekilde tanışabilmeleri için eğlenceli aktiviteler ile desteklediğimiz oturum.

Liselilerin girişimcilik yolculuğunda fikir aşamasından globalleşmeye kadar olan süreci öğrenebilmeleri ve girişimcilik ekosistemini tanıyabilmeleri için sunduğumuz eğitim.

Liselilerin fikir geliştirme süreçlerinde en büyük yardımcısı olan, Diici tarafından geliştirilmiş Startup Keşif Kanvasının ne olduğunu ve fikirlerin nasıl keşfedildiğini öğrendikleri eğitim.

Liselilerin fikirlerini bir işe dönüştürürken kullanacakları iş modeli kanvasını nasıl doldurmaları gerektiğini öğrendikleri eğitim.

Liselilerin girişim fikirleri nasıl daha etkili bir şekilde sunabileceklerini öğrendikleri eğitim.

Liselilere ilham olabilecek başarılı bir girişimciyi ağarladığımız ve girişimcilik yolculuğundan, karşılaşılan zorluklar ve liselilere tavsiyeler gibi konuları konuştuğumuz söyleşi.

Eğitmenlerimiz

EminArik

TEINN
Akran Eğitmeni

Şevval Beyhan

TEINN
Akran Eğitmeni

Şule Yıldız

TEINN
Akran Eğitmeni

Program Akışı

Sık Sorulan Sorular

Katılımcıların ekipler halinde, eğitimler ve atölyeler eşliğinde sıfırdan bir iş fikri geliştirerek jüri üyelerine sundukları online süreçtir.

Evet, kampımıza tek başına veya toplamda en fazla 5 kişi olmak üzere arkadaşlarınla katılabilirsin.

3 ile 5 kişi arasında başvuran katılımcılarımız ekip olarak devam eder. Tek veya 2 kişi başvuru yapan katılımcılarımız başvuru formuna göre diğer katılımcılar ile eşleştirilerek ekipleştirilir.

Girişimciliği merak eden, ilgilenen, keşfetmek isteyen ya da çoktan keşfetmiş ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen tüm liseliler katılabilir.

Liselilerin girişimciliği deneyimleyerek keşfedebilmesi için düzenlediğimiz kampımız, tamamıyla ücretsizdir!