TEINN Clubs Bootcamp

#Online

Geçtiğimiz yıllarda çevrimiçi ve fiziksel olarak gerçekleştirdiğimiz lisede kulüpçülük eğitim programımız, tekrardan karşınızda!

Başvuruların Kapanmasına Son

00
Gün
:
00
Saat
:
00
Dakika
:
00
Saniye
TEINN Clubs Logo | İkon

TEINN Clubs Nedir?

2020 ve 2021 yıllarında çevrimiçi olarak ve 2022 Ekim ayında İstanbul’da fiziksel olarak düzenlediğimiz; lise girişimcilik kulüpleri ve kulüp kurmak isteyenlere yönelik eğitim programıdır.

Seni Neler Bekliyor?

Lise girişimcilik kulüplerinin birbirleri ile tanışması, bilgi aktarımlarının sağlanması ve kulüpler arasında işbirliği fırsatları yaratmak için gerçekleştirdiğimiz toplu tanışma aktivitesidir.

Lise girişimcilik kulüplerinin temel girişimcilik mantalitesi edinirken, temel girişimcilik ekosistemini tanıdıkları eğitimdir.

Katılımcıların, iş hayatının sosyal medyası konumunda olan LinkedIn platformunu daha etkili bir şekilde nasıl kullanabileceklerini öğrendikleri eğitimdir.

Katılımcıların, lise girişimcilik kulüplerinin düzenlediği, gerçekleştirdiği organizasyon ve faaliyetlerde gerekli ihtiyaçların ve maliyetlerin karşılanması için gerekli kurumlarla iletişim süreçlerinde izleyeceklerisüreçleri öğrendikleri eğitimdir.

Lise girişimcilik kulüplerinin, sosyal medya kanallarını daha verimli yönetebileceklerini, sosyal medya platformlarının çalışma mantığıyla birlikte nasıl daha kaliteli içerikler üretebileceklerini öğrendikleri eğitimdir.​

Lise girişimcilik kulüplerinin nasıl daha kaliteli ve verimli etkinlikler gerçekleştirebileceklerini, etkinlik süreçlerinin nasıl daha iyiyönetebileceklerini öğrendikleri eğitimdir.

Katılımcıların, lise girişimcilik kulüplerinde planlama ve yönetim süreçlerinin nasıl idare edilmesi gerektiğini öğrendikleri eğitimdir.

Bir üniversite kulübü ile üniversitede kulüplerdeki süreçlerin nasıl yönetildiğinin, yaşanılan zorlukların ve dikkat edilmesi gereken noktaların paylaşıldığı söyleşidir.​

Program Akışı

Geçmiş Programlarımız

2020 ve 2021 yıllarında çevrimiçi olarak düzenlediğimiz TEINN Clubs Bootcamp'ler sonucunda 140 farklı liseden 399 katılımcıya ulaşırken 40 girişimcilik kulübünü etkinliklerimizde ağırlamış olduk.

0
Liseli Katılımcı
0
Farklı Lise
0
Girişimcilik Kulübü

2020-2021 TEINN Clubs Online Bootcamp Raporu