TEINN Clubs Bootcamp

#İstanbul

2020 ve 2021 yıllarında çevrimiçi olarak gerçekleştirdiğimiz lisede kulüpçülük eğitim programımız, bu yıl İstanbul’da!

Başvuruların Kapanmasına Son

00
Gün
:
00
Saat
:
00
Dakika
:
00
Saniye
TEINN Clubs Logo | İkon

TEINN Clubs Nedir?

2020 ve 2021 yıllarında çevrimiçi olarak düzenlediğimiz; lise girişimcilik kulüpleri ve kulüp kurmak isteyenlere yönelik eğitim programıdır.

Seni Neler Bekliyor?

Lise girişimcilik kulüplerinin birbirleri ile tanışması, bilgi aktarımlarının sağlanması ve kulüpler arasında işbirliği fırsatları yaratmak için gerçekleştirdiğimiz toplu tanışma aktivitesidir.

Lise girişimcilik kulüplerinin temel girişimcilik mantalitesi edinirken, temel girişimcilik ekosistemini tanıdıkları eğitimdir.

Katılımcıların, girişimciler için yeni nesil fona ulaşma aracı olan paya dayalı kitle fonlamasını öğrenebilecekleri eğitim oturumudur.​

Liseli katılımcılara girişimcilik yolculuğunda ilham olabilecek, genç bir girişimciyi ağarladığımız oturumdur.​

Katılımcıların, lise girişimcilik kulüplerinin düzenlediği, gerçekleştirdiği organizasyon ve faaliyetlerde gerekli ihtiyaçların ve maliyetlerin karşılanması için gerekli kurumlarla iletişim süreçlerinde izleyeceklerisüreçleri öğrendikleri eğitimdir.

Lise girişimcilik kulüplerinin Teens In Innovation tarafından oluşturulmuş Kulüp Tanım Kanvası ile kulüplerin genel bilgilerini tanımlayabilmeyi, yapacakları faaliyetler için bir çatı oluşturabilmeyi öğrendikleri eğitimdir.

Lise girişimcilik kulüplerinin, sosyal medya kanallarını daha verimli yönetebileceklerini, sosyal medya platformlarının çalışma mantığıyla birlikte nasıl daha kaliteli içerikler üretebileceklerini öğrendikleri eğitimdir.​

Lise girişimcilik kulüplerinin nasıl daha kaliteli ve verimli etkinlikler gerçekleştirebileceklerini, etkinlik süreçlerinin nasıl daha iyiyönetebileceklerini öğrendikleri eğitimdir.

Katılımcıların, lise girişimcilik kulüplerinin resmi boyutta ilerleyen süreçlerini öğrendikleri oturumdur.

Bir üniversite kulübü ile üniversitede kulüplerdeki süreçlerin nasıl yönetildiğinin, yaşanılan zorlukların ve dikkat edilmesi gereken noktaların paylaşıldığı söyleşidir.​

Program Akışı

Konuklarımız

Üsküdar - Boğaziçi Yaşam Merkezi

"Geleceğe Yatırım" Sponsorumuz

Geçmiş Programlarımız

2020 ve 2021 yıllarında çevrimiçi olarak düzenlediğimiz TEINN Clubs Bootcamp'ler sonucunda 140 farklı liseden 399 katılımcıya ulaşırken 40 girişimcilik kulübünü etkinliklerimizde ağırlamış olduk.

0
Liseli Katılımcı
0
Farklı Lise
0
Girişimcilik Kulübü

2020-2021 TEINN Clubs Bootcamp Raporu